CN34J114CT
Extended
Manufacturer
CAL-CHIP ELECTRONICS, INC.
MFR.Part #
CN34J114CT
JLCPCB Part #
C6538111
Package
1206
Description
110kΩ 4 62.5mW 8 ±200ppm/℃ ±5% 1206 Resistor Networks, Arrays ROHS