CM05FD101JO3
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
CM05FD101JO3
Description
-55℃~+125℃ 100pF 11.7mm 500V 9.1mm ±5% - Mica and PTFE Capacitors