CMSH2-40M TR13 PBFREE
MFR.Part #
CMSH2-40M TR13 PBFREE
JLCPCB Part #
C6535017
Package
SMA
Description
-65℃~+150℃ 1 Independent 2A 40V 500uA@40V 50A 550mV@2A SMA Schottky Diodes ROHS