DE1E3KX332MB4BP01F
MFR.Part #
DE1E3KX332MB4BP01F
JLCPCB Part #
C710531
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+125℃ 3.3nF 300V、440V X1,Y1 ±20% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS