CHC03-12NK-RC
Extended
Manufacturer
Allied Components International
MFR.Part #
CHC03-12NK-RC
JLCPCB Part #
C6533704
Package
0603
Description
12nH 2A 38@250MHz 3GHz 75mΩ ±10% 0603 Inductors (SMD) ROHS