CGS482U075V3C
MFR.Part #
CGS482U075V3C
JLCPCB Part #
C6533604
Package
Bolt,D50.8xL79.38mm
Description
-10%~+75% -40℃~+85℃ 30mΩ@120Hz 4800uF 50.8mm 7.2A@120Hz 75V 79.38mm 螺栓,D50.8xL79.38mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS