CG1052U016V3C
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
CG1052U016V3C
JLCPCB Part #
C6533513
Package
Plugin
Description
-10%~+75% -40℃~+85℃ 10500uF 16V 27mΩ@120Hz 50.8mm 8.74A@10kHz 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS