CDS19FD162FO3
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
CDS19FD162FO3
Description
-55℃~+125℃ 1.6nF 11.7mm 15.7mm 500V ±1% - Mica and PTFE Capacitors ROHS