CDS10ED360JO3
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
CDS10ED360JO3
Description
-55℃~+125℃ 36pF 500V 6.6mm 7.9mm ±5% - Mica and PTFE Capacitors ROHS