CD10FA361GO3
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
CD10FA361GO3
Description
-55℃~+125℃ 100V 360pF 9.7mm 9.9mm ±2% - Mica and PTFE Capacitors ROHS