BZT52-C75-AU_R1_000A1
Extended
Manufacturer
PANJIT International
MFR.Part #
BZT52-C75-AU_R1_000A1
JLCPCB Part #
C6522586
Package
SOD-123
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 100nA@56V 1kΩ 250Ω 410mW 71.25V~78.75V 75V SOD-123 Zener Diodes ROHS