BZT52-C43-AU_R1_000A1
Extended
Manufacturer
PANJIT International
MFR.Part #
BZT52-C43-AU_R1_000A1
JLCPCB Part #
C6522578
Package
SOD-123
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 100nA@32V 100Ω 375Ω 40.85V~45.15V 410mW 43V SOD-123 Zener Diodes ROHS