EKZN630EC3471MK251
MFR.Part #
EKZN630EC3471MK251
JLCPCB Part #
C709558
Package
Plugin,D12.5xL25mm
Description
-40℃~+105℃ 12.5mm 25mm 470uF 63V ±20% 插件,D12.5xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS