D105F301FO3
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
D105F301FO3
Description
-55℃~+125℃ 300pF 500V 9.7mm 9.9mm ±1% - Mica and PTFE Capacitors ROHS