EGPD500ELL621MK20H
MFR.Part #
EGPD500ELL621MK20H
JLCPCB Part #
C709549
Package
Plugin,D12.5xL20mm
Description
-40℃~+135℃ 2.4A@100kHz 3000hrs@135℃ 50V 620uF 73mΩ@100kHz ±20% 插件,D12.5xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS