EKY-160ELL681MJ16S
MFR.Part #
EKY-160ELL681MJ16S
JLCPCB Part #
C709548
Package
Plugin,D10xL16mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 16V 16mm 680uF ±20% 插件,D10xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS