EKY-630ELL471MK30S
MFR.Part #
EKY-630ELL471MK30S
JLCPCB Part #
C709539
Package
Plugin,D12.5xL30mm
Description
-40℃~+105℃ 12.5mm 30mm 470uF 63V ±20% 插件,D12.5xL30mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS