EKY-500ELL222MMP1S
MFR.Part #
EKY-500ELL222MMP1S
JLCPCB Part #
C709520
Package
Plugin,D18xL35.5mm
Description
18mm 2200uF 35.5mm 50V 7.5mm ±20% 插件,D18xL35.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS