EGXE500ELL470MH12D
MFR.Part #
EGXE500ELL470MH12D
JLCPCB Part #
C709467
Package
Plugin,D8xL12mm
Description
-40℃~+125℃ 3.5mm 47uF 500mΩ@100kHz 50V ±20% 插件,D8xL12mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS