EMZA350ADA221MHA0G
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
EMZA350ADA221MHA0G
JLCPCB Part #
C709449
Package
SMD,D8xL10mm
Description
-55℃~+105℃ 2000hrs@105℃ 220uF 300mA@120Hz 35V ±20% SMD,D8xL10mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS