BSC037N08NS5ATMA1
MFR.Part #
BSC037N08NS5ATMA1
JLCPCB Part #
C6516247
Package
TDSON-8
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 114W 131A 3.7mΩ@10V 3.8V 4.2nF 44pF 58nC@10V 80V TDSON-8 MOSFETs ROHS