BK13C06-10DP/2-0.35V(895)
Extended
Manufacturer
HRS(Hirose)
MFR.Part #
BK13C06-10DP/2-0.35V(895)
JLCPCB Part #
C6515453
Package
SMD,P=0.35mm
Description
-55℃~+85℃ 0.35mm 10P 2 300mA 30V Gold Surface Mount,Vertical SMD,P=0.35mm Board-to-Board and Backplane Connector ROHS