ASR-SI240A60ZY-LMV
Extended
Manufacturer
Altran Magnetics, LLC
MFR.Part #
ASR-SI240A60ZY-LMV
Description
1 Form A (SPST-NO) 48V~280V 60A - Solid State Relays (Triac Output) ROHS