APXF2R5ARA331MF45G
MFR.Part #
APXF2R5ARA331MF45G
JLCPCB Part #
C6507004
Package
SMD,D6.3xL4.7mm
Description
-55℃~+105℃ 12mΩ 2.5V 3.5A@100kHz 3000hrs@105℃ 330uF 4.7mm 6.3mm Polymer ±20% SMD,D6.3xL4.7mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS