SPB100N03S203T
Extended
Manufacturer
Infineon Technologies
MFR.Part #
SPB100N03S203T
JLCPCB Part #
C6495283
Package
TO-263
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 100A 150nC@10V 2.1V 300W 30V 3mΩ@10V 7.02nF@25V 700pF@25V TO-263 MOSFETs ROHS