SLPX102M315H9P3
MFR.Part #
SLPX102M315H9P3
JLCPCB Part #
C6488658
Package
Plugin,D35xL52mm
Description
-25℃~+85℃ 1000uF 10mm 199mΩ@120Hz 3.57A@120Hz 3000hrs@85℃ 315V 35mm 52mm ±20% Plugin,D35xL52mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS