A2M1ACQ24VDC1.6D
MFR.Part #
A2M1ACQ24VDC1.6D
Description
-40℃~+125℃ 1 Set Normally Open: 1A (SPST NO) 24V 40A 5ms 75V@DC 7ms AgSnO2 - Automotive Relays ROHS