CMR07F103JPDM
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
CMR07F103JPDM
Description
-55℃~+150℃ 10nF 20.3mm 22.6mm 500V ±5% - Mica and PTFE Capacitors ROHS