CMR05F111JPDP
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
CMR05F111JPDP
Description
-55℃~+150℃ 11.7mm 110pF 500V 9.4mm ±5% - Mica and PTFE Capacitors ROHS