CMR05E680JPDR
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
CMR05E680JPDR
Description
-55℃~+150℃ 11.4mm 500V 68pF 9.1mm ±5% - Mica and PTFE Capacitors ROHS