CF30D2006
Extended
Manufacturer
Carlo Gavazzi Computing Solutions
MFR.Part #
CF30D2006
Description
-55℃~+85℃ 10ms 15ms 30A 30V@DC、277V@AC 6V AgSnO2 Two sets normally open: 2A (DPST - normally open) - Power Relays ROHS