CA55E025K107TA
Extended
Manufacturer
Hunan Xiangyee in S&T
MFR.Part #
CA55E025K107TA
JLCPCB Part #
C6478963
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 100mΩ 100uF 25V ±20% 2917 Tantalum Capacitors ROHS