EMHK350ARA101MF80G-CAR
MFR.Part #
EMHK350ARA101MF80G-CAR
JLCPCB Part #
C705528
Package
SMD,D6.3xL7.7mm
Description
-40℃~+125℃ 100uF 2000hrs@125℃ 240mA@400kHz 300mΩ@400kHz 35V 6.3mm 7.7mm ±20% SMD,D6.3xL7.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS