BZX584C27-AU_R1_000A1
Extended
Manufacturer
PANJIT International
MFR.Part #
BZX584C27-AU_R1_000A1
JLCPCB Part #
C6474846
Description
100nA@18.9V 200mW 27V 80Ω SOD-523 Zener Diodes ROHS