822MKP275KD
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
822MKP275KD
JLCPCB Part #
C6473538
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+110℃ 310V 8.2nF X2 ±10% Plugin,P=10mm Safety Capacitors ROHS