SAK-XC2368E-136F128LAA
MFR.Part #
SAK-XC2368E-136F128LAA
JLCPCB Part #
C6472928
Package
LQFP-100-EP(14x14)
Description
-40℃~+125℃ 1.06MB 128MHz 12bit 16/32 Bit 3V~5.5V 75 90KB Built-in FLASH Others LQFP-100-EP(14x14) Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS