S42C163752GP
Extended
Manufacturer
CTS Electronic Components
MFR.Part #
S42C163752GP
JLCPCB Part #
C6472595
Package
2506
Description
16 63mW 7.5kΩ 8 ±2% ±200ppm/℃ 2506 Resistor Networks, Arrays ROHS