S42C083120GP
Extended
Manufacturer
CTS Electronic Components
MFR.Part #
S42C083120GP
JLCPCB Part #
C6472476
Package
1206
Description
12Ω 4 63mW 8 ±2% ±200ppm/℃ 1206 Resistor Networks, Arrays ROHS