S42C043100FP
Extended
Manufacturer
CTS Electronic Components
MFR.Part #
S42C043100FP
JLCPCB Part #
C6472411
Package
0606
Description
10Ω 2 4 63mW ±1% ±200ppm/℃ 0606 Resistor Networks, Arrays ROHS