BSC012N06NS
MFR.Part #
BSC012N06NS
JLCPCB Part #
C6471337
Package
TSON-8
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 1.2mΩ@10V 100A 115nC@10V 11nF 120pF 3.3V 60V TSON-8 MOSFETs ROHS