BMS28-12B-08H05CW152M
Extended
Manufacturer
BESTAR ELECTRONICS
MFR.Part #
BMS28-12B-08H05CW152M
Description
28mm 5mm 650Hz 650Hz~20kHz 800mW 8Ω Electromagnetic - Speakers ROHS