BMS20-12-08H3.2RW020-YL
Extended
Manufacturer
BESTAR ELECTRONICS
MFR.Part #
BMS20-12-08H3.2RW020-YL
Description
0Hz~20kHz 1W 20mm 3.2mm 850Hz 8Ω Electromagnetic - Speakers ROHS