BD030-06-A-A-0350-0300-L-G
Extended
Manufacturer
Global Connector Technology
MFR.Part #
BD030-06-A-A-0350-0300-L-G
JLCPCB Part #
C6470532
Package
Plugin,P=1.27mm
Description
-40℃~+105℃ 1.27mm 1.27mm 1A 2 30V 6P Black Copper alloy Gold Through Hole Plugin,P=1.27mm Pin Headers ROHS