768161272GPTR13
MFR.Part #
768161272GPTR13
JLCPCB Part #
C6467475
Description
100mW 15 16 2.7kΩ ±100ppm/℃ ±2% SOIC-16-5.6mm Resistor Networks, Arrays ROHS