767163274GPTR13
MFR.Part #
767163274GPTR13
JLCPCB Part #
C6467457
Description
16 200mW 270kΩ 8 ±100ppm/℃ ±2% SOIC-16-5.6mm Resistor Networks, Arrays ROHS