767161203GPTR13
MFR.Part #
767161203GPTR13
JLCPCB Part #
C6467452
Description
100mW 15 16 20kΩ ±100ppm/℃ ±2% SOIC-16-5.6mm Resistor Networks, Arrays ROHS