APXT6R3ARA221MF61G
MFR.Part #
APXT6R3ARA221MF61G
JLCPCB Part #
C6466217
Package
SMD,D6.3xL6.1mm
Description
-55℃~+105℃ 130mA@120Hz 15000hrs@105℃ 220uF 26mΩ 6.1mm 6.3V 6.3mm Polymer ±20% SMD,D6.3xL6.1mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS