HX25068-18B
MFR.Part #
HX25068-18B
JLCPCB Part #
C704738
Package
Plugin,P=2.5mm
Description
-25℃~+85℃ 18P 2 2.5mm 2.5mm 250V 2x9P 3A 9 PA66 Phosphor bronze Through Hole 插件,P=2.5mm Wire To Board Connector ROHS