HX25068-28A
MFR.Part #
HX25068-28A
JLCPCB Part #
C704726
Package
Plugin,P=2.5mm
Description
-25℃~+85℃ 14 2 2.5mm 2.5mm 250V 28P 2x14P 3A PA66 Phosphor bronze Through Hole Tin White 插件,P=2.5mm Wire To Board Connector ROHS