HX25068-10A
MFR.Part #
HX25068-10A
JLCPCB Part #
C704717
Package
Plugin,P=2.5mm
Description
-25℃~+85℃ 10P 2 2.5mm 2.5mm 250V 2x5P 3A 5 PA66 Phosphor bronze Through Hole Tin White 插件,P=2.5mm Wire To Board Connector ROHS